1 Ocak 2011 Cumartesi

Papaz

Biz daha kötü durumdayız zaten daha çok saçmalığı farketmişiz galiba. Misal yazamıyoruz bile bunları öeehh diyoruz hemen. O yoldan çıkan şamanı bir bulsam zaten. Zamanda yolculukla falan ilk iş onu indirecem sonra dönecem geri. Sikimde de değil zaman paradoksu.

Yoldan çıkan şaman, farketmekten vazgemiş herif uğraşmayayım demiş. Biliyorum demiş bunun yerine orada sıçmış insanlık işte. Ondan sonra iflah olmuyor bir daha... Biliyorum ne demek? Tüm bunlara rağmen gene papaz döveceğim. Papaz tam bir orospu cocuğu. Öldürmeye çalıştılar papa'yı misal ama beceremediler. Papazlar aralarında geyik yapıyodur "lan adam papa ne sübyan götürmüştür" diye. Sapık oluyorlar ya anti-cinsellik yüzünden bunlar. Harbi yaa... Çocuk sikiyorlar lan! Sonra bana cennetten yer satıyorlar istemem mına koyim. Anti cinsel çünkü öyle masumiyet, güzellik, şirinlik, ay ne şirin derken herifler kaybediyor kendini. Kaldırmak lazım anti-cinsel oluşumları. Diyor ya bir de tanrı ne güzel yaratmış. iyi de neden sikiyorsun lan güzel diye? Hayır, sikeceksen de daha çocuk lan! Bırak da büyüsün ondan sonra sıkıştırmadan ikna et. Tabi olmuyor değil mi öyle? Küçükken anlaşılmaz dimi yavşaklar? Zaten normal seks yapamazsin ki. Okşarken sapıtıp boşalırsın ancak ondan böyle yapıyorsun.

O augustine yok mu augustine! Tam sikmelik, her şeyi o piç başlattı. Bir de azizmiş. Aziz ne aq? Biz neyiz o zaman? Tüm çocukları sikmenin teorisini yaptı ya buna aziz dediler. Tabi, çocuklar masum, temiz, öbürleri hele de sevişmiş kadınsa kirli di mi piç? Lan madem niye kirletiyorsun hani seks kötü bir şeydi? Bi de allahın adamıyım diye geziyorsun karanlıkta kara elbiselerle. Kimi kandırıyorsunuz siz a.q? Bir tek de papa beyaz giyiyor, öbürleri siyah. Neymiş sonra aydınlık getiriyorlarmış. Karanlık kuytularda çocuk sikiyorlar. Millete de sevişmeyin diyorlar. 80 yaşında adamsın a.q. hala neyin peşindesin... Nasıl şeysiniz siz? Başkalaşmışlar.

Bunlar sapık değil mi? Küçük çocuklara bile sulanıyorlar. Sonra kapı kapı dolaşıp incil satıyorlar. Ulan ben kesin cennete giderim gerek yok, almayayım incil. Biliyorum zaten okumuştum. Aklı olan bir okumada anlar, siz hala anlamamışınız hala okuyorsunuz aynı şeyi aq. Kendileri anlamıyor diye de anlaşılmaz gizemler var sanıyorlar salaklar. Hayır, artık papaz deyince aklımda beliren görüntü çocuk siken yaşlı bi papaz. Papaz böyle gollum'a benzemiş başkalaşmış a.q Bu yüzden gösterişli giyiniyorlar. Gollum'u da öle giydirsen millet kutsal sanır. Yüzünde renk yok hiçbirinin zaten a.q. Meymenet yok lan hiçbirinde. Taze göt bekliyorlar. Yani çok tehlikeli a.q. taze göt bekleyen insan nasıl bir şeydir? Düşünsene yamyam ondan daha masum a.q. Hayır, ilkel yamyam da değil yani zevkine yamyam olup sevgilisini yiyen daha masum. İlkel yamyam masum zaten öyle anlamış olayı, niyeti kötülük değil.

Zevkine yamyam olanlar var ya olm yeni çıktı onlar da. Zevkine yamyam oluyor tip beni yeyin diye ilan veriyor. Yiyorlar herifi ahah. Hasta demek yetmiyor lan. Artık çok acaip bir durum. Katolik kilisesi demek ki böyle çıkmış ilk. Bunlar başta doğalken engellenincce hepten sapıtmışlar libido zorlayınca. Yaratık olmuşlar. O zamanın zavallı şamanı da şaşırmış noldu böyle, bunlar nasıl şey diye yaratık sanmış gerçekten. Antik çağı düşünsene. Felaket resmen, Asurlular falan tamamen manyamışlar. Noldu bize diye sağa sola saldırmışlar, kuduz gibi. Asurlular ne yahu? Adam gibi isimleri de yok. En ünlü krallarının adı da Sargon zaten. Sargon isminde birinden ne hayır gelir gezegene? Abi o ne ya gezegen ismi gibi?

Ostrogotlar diye tipler vardı misal. Ne sikim isim lan o ahah. Vizigot var bir de eskiden sadece "got"muş sonra ostrosu vizisi çıkmış. Göt oradan gelmedir belki. Bizimkiler de barbar bunlar da. Bizimkiler bunlara göt demiştir diyordum ben de. İnsan kendine Kartacalıyım ben der mi? Hiç aq akıl var, nizam var... Bir de "new" içeren yerler var. Başka bir şehrin new olanı halbuki bir sik yok, boktan kasabalar hepsi. Papua Yeni Gine vardı. Oradan iki tip vardı reklamlarda oynadıydı. Siyah tipler. Hiç ciddiyet yok zaten ülkenin isminde, onlar da paso sırıtıyordu zaten. Hayır, papuaysan papua ol, hepsini birden olamazsın. Yarın çıkar Malezyayım da der. Düşünsene ülke papua ama madagaskar olduğunu da iddia ediyor. Tiplere bakıyorsun sırıtıyor. Sırıtır tabi her şey olabiliyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder